Producenci
Jesteśmy przedstawicielem szwedzkich firm WOODLINE i ARXUS produkujących profesjonalną odzież myśliwską i najwyższej jakości obuwie dla myśliwych.
Bestsellery
rękawiczki GAME
rękawiczki GAME

32,00 zł

para
buty myśliwskie ARXUS PRIMO NORD
buty myśliwskie ARXUS PRIMO NORD

796,00 zł

para
Informacja o ochronie danych osobowych

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

przez Myśliwski Sklep Internetowy

UbranieNaPolowanie.pl

 

Z dniem 25 maja 2018 roku obowiązuje unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, które ma na celu ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w Unii Europejskiej. Na podstawie przedmiotowego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE /zwane dalej Rozporządzeniem/, informujemy, że:

 

 1. Administrator danych 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Myśliwski Sklep Internetowy  www.ubranienapolowanie.pl prowadzony przez "LEGE ARTIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  z siedzibą w Elblągu (adres siedziby i adres do korespondencji: ul. Żeromskiego 16, 82-300 Elbląg); wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000293270.

 

 1. Kategorie danych osobowych 

Myśliwski Sklep Internetowy www.ubranienapolowanie.pl przetwarza następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych: : imię i nazwisko klienta sklepu, podany adres dostarczenia przesyłki,  adres mailowy, datę rejestracji oraz ilość zamówień.

 

 1. Cel przetwarzania danych i podstawy prawne 

Dane osobowe mogą być przetwarzane przez Myśliwski Sklep Internetowy  www.ubranienapolowanie.pl w szczególności w następujących celach:

1) zawarcia i realizacji umowy kupna-sprzedaży w zakresie prowadzonej przez sklep działalności - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b-c Rozporządzenia,

2) rozpatrzenia reklamacji i skarg - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b-c i lit. f Rozporządzenia,

3) przedstawienia informacji o ofercie sklepu - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b, c lub lit. f Rozporządzenia,

4) marketingu, w tym promocji produktów oferowanych przez sklep - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia. 

 

 1. Udostępnienie danych osobowych 

Pani/Pana dane mogą być udostępniane przez Myśliwski Sklep Internetowy  www.ubranienapolowanie.pl:

 1. podmiotom i organom, którym sklep jest zobowiązany udostępnić dane osobowe na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa,
 2. przewoźnicy / spedytorzy / brokerzy kurierscy / podmioty obsługujące magazyn i/lub proces wysyłki – w przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu dostawy Produktu przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi, spedytorowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora, a jeżeli wysyłka następuje z magazynu zewnętrznego – podmiotowi obsługującemu magazyn i/lub proces wysyłki – w zakresie niezbędnym do zrealizowania dostawy Produktu Klientowi.
 3. podmioty obsługujące płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – w przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie Internetowym na zlecenie Administratora w zakresie niezbędnym do obsługi płatności realizowanej przez Klienta.
 4. dostawcy usług zaopatrujący Administratora w rozwiązania techniczne, informatyczne oraz organizacyjne, umożliwiające Administratorowi prowadzenie działalności gospodarczej, w tym Sklepu Internetowego i świadczonych za jego pośrednictwem Usług Elektronicznych (w szczególności dostawcy oprogramowania komputerowego do prowadzenia Sklepu Internetowego, dostawcy poczty elektronicznej i hostingu oraz dostawcy oprogramowania do zarządzania firmą i udzielania pomocy technicznej Administratorowi) – Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu dostawcy działającemu na jego zlecenie jedynie w przypadku oraz w zakresie niezbędnym do zrealizowania danego celu przetwarzania danych zgodnego z niniejszą polityką prywatności.
 5. dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych zapewniający Administratorowi wsparcie księgowe, prawne lub doradcze (w szczególności biuro księgowe, kancelaria prawna lub firma windykacyjna) – Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu dostawcy działającemu na jego zlecenie jedynie w przypadku oraz w zakresie niezbędnym do zrealizowania danego celu przetwarzania danych zgodnego z niniejszą polityką prywatności.

 

 1. Okres przechowywania danych osobowych 

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:

1) do momentu żądania przez Pana/Panią usunięcia danych osobowych,

2) niezbędny do dochodzenia roszczeń do czasu przedawnienia roszczeń określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

 

 1. Przysługujące prawa 

W związku z przetwarzaniem przez Myśliwski Sklep Internetowy www.ubranienapolowanie.pl  Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu:

1) prawo dostępu do danych osobowych,

2) prawo do sprostowania danych osobowych,

3) prawo usunięcia danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym),

4) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

5) prawo do przenoszenia danych,

6) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w tym profilowania, oraz na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym profilowania,

7) prawo do cofnięcia zgody w przypadku, gdy sklep będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe w oparciu o zgodę, w dowolnym momencie i w dowolny sposób, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,

8) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.

 

 1. Wymóg podania danych 

Podanie Pani/Pana danych osobowych jest konieczne do realizacji celów określonych w pkt 3 powyżej, dla:

1) zawarcia umowy kupna-sprzedaży, a konsekwencją niepodania Pani/Pana danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia przedmiotowej umowy,

2) rozpatrzenia reklamacji lub skargi a konsekwencją niepodania Pani/Pana danych osobowych będzie brak możliwości rozpatrzenia reklamacji lub skargi,

3) otrzymywania ofert lub marketingu produktów oferowanych przez sklep, a konsekwencją niepodania Pani/Pana danych osobowych jest brak możliwości otrzymywania tych ofert lub marketingu produktów lub usług.

 

 1. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie 

Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane, w celach marketingowych, konsekwencją czego będzie możliwość zastosowania wobec Pani/Pana uproszczonej ścieżki obsługi przez Myśliwski Sklep Internetowy  www.ubranienapolowanie.pl.

  

Przedmiotowa korespondencja ma wyłącznie charakter informacyjny. 

 

Darz Bór 

Obsługa Myśliwskiego Sklepu Internetowego 

www.UbranieNaPolowanie.pl

Kontakt

Tel. 733 222 100  

Email: sklep@ubranienapolowanie.pl

Odzież myśliwska
spodnie myśliwskie WALKER
spodnie myśliwskie WALKER

1 120,00 zł

para
kurtka myśliwska WALKER
kurtka myśliwska WALKER

1 480,00 zł

szt.
koszula myśliwska CAMPUS
koszula myśliwska CAMPUS

376,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl